На Сумщині відзначили переможців обласного туру «Вчитель року-2018»

За словами голови ОДА Миколи Клочка, «Вчитель року» – це концентрація найсильніших педагогів, котрі щодня вивчають щось нове, збагачуються інтелектуально, тому всі його учасники вже є переможцями та лідерами. І саме завдяки їм в тому числі лідером в галузі освіти є і Сумщина.


«Ми тримаємо тверді позиції в цій галузі, представлені десь в першій п’ятірці, а десь в десятці по Україні, а по впровадженню освітньої реформи в початковій школі є першими в Україні – зазначив він. – І це все завдяки вашій наполегливій праці, завдяки тому, що ви не втратили бажання самовдосконалюватися, працювати і перемагати».

Очільник області підкреслив, що освітня реформа, яка сьогодні проходить в Україні, має на меті не лише покращення якості освіти, а й збільшення заробітних плат педагогам та підвищення статусу вчителя, авторитету цієї професії. І так і має бути, адже вчителі на Сумщині – найкращі.

Микола Клочко відзначив переможців обласного туру «Вчитель року-2018».

У номінації «Українська мова та література» переможцем стала учитель Роменської ЗОШ № 11 Світлана КАЙНАРА, кращим вчителем фізики визнана Світлана АНДРЄЄВА із Шосткинської ЗОШ № 4, у номінації «Німецька мова» першість здобула учитель Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 імені П.І. Калнишевського Інна ЛАЗОРЕНКО, а у номінації «Фізична культура» перемогла – учитель Конотопської ЗОШ № 7 Олена ПАНЧЕНКО.

 «Я щиро дякую вам за любов до своєї професії, до дітей та невтомний пошук нових ідей, – говорив Микола Клочко, звертаючись до них. – Нехай цілеспрямованість та професійна майстерність допоможуть нашим переможцям здобути першість у всеукраїнському турі».

Кращих вчителів Сумщини привітали і заступник голови обласної ради Тетяна ГОЛОВКО та директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.