На Сумщині вшанували пам’ять героїв-прикордонників (ФОТО)

Сьогодні, 28 травня, в Сумах пройшли заходи з вшанування героїв-прикордонників усіх поколінь, які загинули під час виконання військового обов’язку.


У заходах взяли участь керівництво та персонал Сумського загону, ветерани-прикордонники, військове духовенство, рідні, близькі й друзі зелених кашкетів.

На алеї Слави, що на центральному кладовищі обласного центру, присутні поклали квіти до могили сумчанина – офіцера-прикордонника Мукачівського загону майора Артема Коханого, який восени 2014 року загинув на Донеччині під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

Біля Меморіальної дзвіниці-пантеону героям прикордонникам учасники заходу провели невеличкий мітинг. Усіх присутніх привітали з професійним святом начальник Сумського загону полковник Валерій Кравчук та голова Сумської міської громадської організації «Спілка прикордонників» полковник у відставці Юрій Лозинський.

Присутні вшанували загиблих прикордонників усіх поколінь хвилиною мовчання.

Слід відмітити, що сумська земля багата на справжніх воїнів-захисників Вітчизни. За мужність і відвагу, виявлені в боях проти фашистів під час Другої світової війни, присвоєно звання Героя шести прикордонникам – уродженцям Сумщини. Під час виконання інтернаціонального обов’язку в Демократичній Республіці Афганістан загинуло сім військовослужбовців Прикордонних військ, теж вихідців із Сумської області.

Вічна пам'ять героям-прикордонникам!