На Сумщині з робочим візитом перебуває Нестор Шуфрич

Обговорюючи питання з працівниками галузі щодо видобування та використання нафти і газу, нардеп торкнувся економічної складової в країні, цін на газ для побутових споживачів, занизьких зарплат та пенсій.


«Ми очікували від нового президента і його команди дій, направлених на розвиток України, – зазначив народний депутат. – Всі знали, що у них не було досвіду і знань, але сподівалися, що вони оточать себе людьми, які підкажуть, як країна має виходити із глибокої кризи. Та не так сталося, як бажалося. В Україні не настав мир. Економіка задихається. З зарплатами і пенсіями біда. Такого в нормальній країні бути не може».

Нестор Шуфрич нагадав, як у 2012-2013 роках середня зарплата по країні становила понад 500 доларів, а пенсія майже 200 доларів. Були достойні виплати для матерів, чорнобильців, ветеранів. Нині вони майже заморожені. Також політик не оминув своєю увагою і ціну на газ, яка до 2014 року становила 80 доларів за тисячу м кубічних, а зараз майже 200 доларів.

«Зате нинішня влада узаконила гральний бізнес, зараз за рахунок незрозумілого і незаконного у день виборів опитування намагається легалізувати наркотики. Коли вони продавали землю, у людей не питали, а про наркотики вирішили запитати. Це – повний абсурд! Тому наша задача зараз – створити нормальні місцеві ради, в які зайдуть професіонали, стабілізувати ситуацію в країні, аби уникнути катаклізмів. Бо чим потужніше наша політична сила буде представлена на місцях, тим сильнішою буде позиція в Києві», – наголосив Нестор Шуфрич.

Керівник регіональної організації ПП “Опозиційна платформа – За життя”, депутат обласної ради Олександр Стрельченко розповів нардепу, що на Сумщині майже 500 родовищ, в яких видобувається 1 млн тонн нафти і 3 млрд м3 газу. Звичайно ж, псується екологія і люди, що живуть на цих територіях, ніяк не захищені. «Тому нашим завданням стоїть, коли ми прийдемо до влади, – переглянути договори «Укрнафти» з нафтогазовидобувними районами Сумщини. Щоб жителі області мали гідну компенсацію за видобуток вуглеводнів на нашій землі. Ми також будемо вимагати від «Укрнафти» облаштувати бювети з чистою водою в кожній громаді, де видобувається нафта і газ», – пообіцяв Олександр Стрельченко.

Поспілкувавшись із представниками нафтогазовидобувної галузі Нестор Шуфрич закликав їх голосувати за ОП-ЗЖ до місцевих рад та представив кандидата на посаду Охтирського міського голови – Андрія Зінченка, акцентуючи увагу на його знаннях, досвіді та бездоганній репутації і як відомого юриста, і як господарника та політика.