На Сумщині засудили жінку, яка неправомірно отримувала допомогу одиноким матерям

За рішенням Ямпільського районного суду ямпільчанці доведеться сплатити штраф та повернути в бюджет незаконно отримані кошти.


В судовому засіданні було встановлено, що жінка проживала однією сім’єю з цивільним чоловіком без офіційної реєстрації шлюбу, виховуючи з ним двох спільних дітей. Керуючись корисним мотивом, вирішила шляхом обману заволодіти коштами державної соціальної допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям. Зокрема, при заповненні «Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги» вона внесла недостовірні відомості, а саме не зазначила чоловіка членом своєї сім`ї, хоча вони проживають спільно однією сім`єю вже більше 13 років.

Після підроблення «Декларації», 09.01.2018 року жінка передала її відповідному спеціалісту УСЗН Ямпільської РДА і на підставі цього документу період з 01.01.2018 року по 01.07.2018 року отримувала щомісячно державну соціальну допомогу одиноким матерям на обох малолітніх дітей у сумі 2789,50 грн. щомісячно, на загальну суму 16 737 грн.

Суд визнав жінку винною відразу у трьох злочинах, назначивши покарання у вигляді штрафу. Окрім того, засудженій доведеться повернути Управлінню соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації 16 737 гривень, пише Ямпіль.info.