На Сумщині затримали чоловіка, який мав при собі свіжий наркотичний «врожай»

Зустрівши на вулиці наряд поліції, житель Шостки, що ніс у пакеті свіжозрізане коноплиння, кинувся тікати. Проте патрульні виявились швидшими: останні наздогнали втікача та перевірили вміст його ноші, – інформує Національна поліція Сумської області.


Під час патрулювання приватного сектору Шостки поліцейські групи реагування патрульної поліції помітили чоловіка, що явно намагався уникнути з ними зустрічі. Цей факт не залишився поза увагою стражів порядку і вони вирішили його перевірити. Підозри поліцейських підтвердились: в пакетах, що ніс чоловік, знаходились свіжозірвані коноплі, на перерахунок у сухому вигляді – близько 500 грамів.

Це пояснило, чому громадянин, втікаючи від правоохоронців, намагався викинути свою ношу. Однак поліцейські виявились швидшими та вправнішими, тож чоловіка спочатку наздогнали, затим встановили його особу, а потім доправили у відділок.

За словами 32-річного жителя Шостки, він зовсім не сподівався зустріти на своєму шляху правоохоронців. На запитання стосовно походження конопель, відповів, що назбирав їх нібито на закинутих земельних ділянках, і мав на меті у подальшому їх висушити та вживати.

Відносно чоловіка у поліції вже відкрили кримінальне провадження. За незаконне зберігання наркотичних речовин йому загрожує обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.