На Сумщині житель прикордоння добровільно здав боєприпаси, які незаконно зберігав у себе вдома

Учора у Великописарівському районі громадянин України в добровільному порядку здав правоохоронцям боєприпаси, які незаконно зберігав у себе вдома.


Дільничні інспектори прикордонної служби відділу «Велика Писарівка» Сумського загону спільно з дільничним офіцером поліції в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» проводили в населеному пункті Велика Писарівка заходи щодо дотримання громадянами законодавства з прикордонних питань.

До одного з прикордонників підійшов місцевий житель та повідомив, що в нього за місцем проживання в населеному пункті Олександрівка зберігаються боєприпаси до стрілецької зброї, які він бажає під час проведення всеукраїнського місячника добровільної здачі зброї здати їх правоохоронним органам.

Прибувши до помешкання чоловіка, останній в добровільному порядку передав правоохоронцям 10 набоїв калібру 5,45 мм до АК-74 та 20 набоїв калібру 5,6 мм до малокаліберної зброї.

Наразі за фактом виявлення у 39-річного чоловіка боєприпасів компетентними правоохоронними органами проводяться відповідні слідчі дії.

Нагадуємо, що у період з 1 по 30 квітня ц.р. проводиться всеукраїнський місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів. Громадяни, які добровільно звернуться до Національної поліції з метою здачі перелічених предметів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.