На Сумщині буде відновлене газопостачання

Уряд України почув аргументи обласної влади та підтримав її позицію щодо неприйнятності відімкнення від газопостачання деяких населених пунктів  Сумщини. 


Як повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, рішенням Уряду від 4 липня внесено зміни до Постанови КМУ №615, якими передбачено можливість продовження дії спеціальних дозволів на користування надрами у разі наявності заборгованості перед державою лише у тих випадках, де з’єднання з іншими мережами газопостачання у населення тої чи іншої місцевості відсутнє. 

Завдяки цим змінам буде вирішено проблематику відімкнення від газопостачання деяких сіл Сумської області й унеможливлено появу подібних випадків в інших населених пунктах України.

За його словами Віце-прем’єр-міністра України Володимира КІСТІОНА, позиція Уряду чітка – люди, які проживають в населених пунктах, де є острівна система газопостачання, не повинні бути заручниками подібних, часто політичних ситуацій. Якщо з’єднання з іншими мережами газопостачання у населення тої чи іншої місцевості відсутнє, постачання газу має бути безперебійним.