На виконання громадських робіт обласній службі зайнятості виділили 10 млн грн

Тривалий час, розпочинаючи з двотисячних років, Сумська обласна служба зайнятості ретельно опікується організацією громадських робіт.


Традиційно, в цьому напрямку діяльності служба зайнятості Сумщини щороку перебуває на лідируючих позиціях в Україні. Досить згадати 2012 рік, коли служба зайнятості області виступила ініціатором всеукраїнської акції «А що ти зробив для Євро-2012 у своєму селі, селищі, місті?» та посіла перше місце з організації благоустрою населених пунктів по сумі освоєних коштів та чисельності людей, які брали участь в громадських роботах.

"Цього року на організацію громадських робіт в області акумульовано 10 млн. грн., на 2,1 млн. більше, ніж торік (6,0 млн. – з місцевих бюджетів та 4,0 млн. – з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). – говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний – Спостерігається стійка тенденція: щороку кількість безробітних, які беруть участь у громадських роботах, постійно зростає майже на тисячу чоловік, люди мають реальний заробіток".

Найбільший внесок до загальної скарбниці зробили Буринський, Лебединський райони, міста Суми, Шостка та Ромни.

Види громадських робіт різноманітні: благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, придорожніх смуг, вирубка чагарників вздовж доріг, впорядкування пам’ятників, меморіальних комплексів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних закладів, закладів культури і охорони здоров’я), інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією тощо.