На Ямпільщині немає доступу до державних джерел ТБ, оскільки не працюють кабельщики

У Ямполі, прикордонному районному центрі, де комфортно функціонують всі гілки районної влади – ось уже кілька тижнів не функціонує кабельне телебачення, повідомляє місцеве джерело sotnya-plus.


Що це значить? А це значить, що ямпільчани не мають доступу до державних джерел інформації. Жителі району не в змозі за останній час подивитися жоден український телеканал! Якісне кабельне телебачення привчило мешканців прикордонного райцентру Сумщини відмовитися від супутникових «тарілок», антен всілякого гатунку, як на багатоповерхівках, так і у приватному секторі. Люди вже не дивляться у голубе око російського ТВ, де брехня підпирається брехнею. Вірніше – довго не дивилися.

Кабельне ТВ у Ямполі не працює попри всякий здоровий державницький глузд. Приватники бізнесмени судяться. З якихось причин, їм не продовжують ліцензію на надання послуг з трансляції ТВ. А в цей час Ямпіль знову почав обростати антенами і тарілками. Які канали вони будуть ловити, і що показувати ямпільчанам, котрих потім, коли владнаються пристрасті з «розподілом бабла», не примусиш вкладатися в «кабель»?

Соловйови з кисельовими, будьте певні, не втратять свого шансу щоб завоювати хоч маленьку аудиторію глядачів, особливо в Україні. Ще й прибрешуть. А тим часом ретранслятори Брянщини працюють на повну потужність