На Ямпільщині закладено парк випускників

Ямпільчани активно долучаються до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». У всіх місцевих радах люди виходять на «зелену толоку»: висаджують сади, дерева, прикрашають ними вулиці та парки.


У Ямполі креативно підійшли до організації цієї справи. Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, в.о. голови райдержадміністрації Ірина Панченко, керівництво Свеського лісгоспу вирішили запропонувати цьогорічним випускникам середніх шкіл Ямполя самим посадити молоді деревця у центральному парку, що знаходиться біля пам’ятника воїнам, загиблим у роки другої світової війни.

Ямпільський агролісгосп, Свеський лісгоспзаг потурбувались про саджанці червоного дуба, берізок, самшиту, липок. А учні з задоволенням взялись за роботу, під керівництвом досвідчених спеціалістів.

Костянтин Товстуха звернувся до завтрашніх випускників з напуттям: «Кожен повинен посадити своє деревце. І надалі, дерева ці ростимуть разом з вами, діти. Ви збережете їх, а вони – берегтимуть вас від усіх напастей. Бо парк цей знаходиться не тільки біля підніжжя пам’ятника, він ще й зеленітиме під золотими банями прекрасної церкви!».

А коли школярі «зачохлили» лопати, Костянтин Товстуха кожній молодій бригаді садівників вручив по торту. Чаєпиттям і завершилась толока.