Відомий інженер-мостобудівник Німеччини приїхав на Сумщину

Доктор інженерних наук, викладач Дрезденського транспортного університету, відомий інженер-мостобудівник Федеративної Республіки Німеччина Андреас Райхельт відвідав Сумщину на запрошення керівника групи компаній RGM group Сергія Голуба.


Головна мета приїзду – проведення семінарів для інженерних працівників RGM group, ознайомлення їх із сучасними технологіями проектування та будівництва мостів. Також у ході візиту Андреас Райхельт ознайомиться із промисловою базою групи компаній RGM group, проаналізує стан будівництва поточних об’єктів, і, керуючись власним досвідом проектування та будівництва мостів, тунелів і аеропортів в Німеччині, Ємені та Судані, запропонує свої шляхи подальшого розвитку мостобудівної галузі на Сумщині.

Також німецький експерт оцінив технологію будівництва моста через р. Ворскла в с. Климентове Охтирського району та перспективи мостобудування в області.

«Плани будівництва Климентівського моста амбітні і здійсненні. Цей міст більше 10 років перебував в аварійному стані. Зараз «RGM group» проводить реконструкцію моста, успішно відновлюючи інфраструктуру області. Мостові бригади і проектанти компанії всі роботи по монтажу залізобетонних балок, облаштування монолітної плити проводять в аналогії з німецьким мостобудування. Більш того, мене дуже порадувало якість застосовуваного бетону. Оскільки я сертифікований інженер по бетону, можу відразу визначити якість матеріалу і виробів з нього. RGM group, як виробник бетону, дотримується всіх технології його виготовлення і застосування в будівельно-ремонтних роботах. Зараз компанія поставила правильний вектор розвитку мостобудування в області », – коментує інженер-мостобудівник Андреас Райхельт.

«Німецький експерт Андреас Райхельт ділиться з нами навичками і досвідом в роботі з німецькими технологіями в мостобудуванні і дорожньому будівництві – це стане нашою перевагою і додатково підвищить швидкість і якість виконання робіт», – підсумував керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.

Довідково: RGM group наприкінці 2019 року об’єднала лідерів дорожньої галузі Сумщини, компанії: «Роад Констракшн», «Сумимостобуд» і «Гелікон». Керівництво компанії докладає значних зусиль як до розвитку та модернізації власних виробництв, так і дорожньої галузі Сумської області в цілому.