Нардеп Михайло Ананченко ініціює частково компенсувати мешканцям громад витрати на прилади енергозбереження

Про таке рішення повідомив народний депутат України Михайло Ананченко після проведення наради  з керівниками фракцій в Сумській міській раді та інших громадах Сумської області.


“Політична партія «Слуга народу» в Сумській міській раді вже завтра ініціює рішення, щодо  компенсації  вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартрирних будинках  громади. Сподіваюсь на підтримку всіх депутатських фракцій та груп!

Далі цей позитивний приклад будемо впроваджувати в інших громадах області”, – йдеться у повідомленні народного депутата в мережі Facebook.
Михайло Ананченко переконаний, що це є реальний та дієвий крок з вирішення проблемних питань проходження осінньо-зимового періоду у громаді, особливо, враховуючи обстріли російськими військами обʼєктів критичної інфраструктури, стабілізаційних і аварійних відключень світла.
Сума відшкодування не може перевищувати 95 % вартості електрогенератора, але має бути не більше 80 тис. грн. Вимоги до електрогенератора: для будинків, де встановлено ІТП, водяні насоси або є ліфти – номінальна потужність від 5 кВт, для будинків без ліфтів та ІТП – номінальна потужність від 2 кВт. Команда політичної партії «Слуга Народу» вже працює над розробкою документів для реалізації механізму відшкодування вартості генераторів.