Нардеп просить у Прем’єр-міністра грошей на ремонт Сумської обласної лікарні

Народний депутат України Владислав Бухарєв звернувся до Прем'єр-міністра і Комітету ВРУ з питань бюджету щодо виділення коштів з Державного бюджету України для капітального та поточного ремонтів приміщень Сумської обласної клінічної лікарні, а також будівництва хірургічного корпусу.


«Амортизаційний знос основних будівель і споруд цього закладу складає близько 90% та за кількістю спеціалізованих відділень і служб лікарня не відповідає сучасним вимогам, які пред’являються до типових обласних лікарень. Необхідно провести капітальні ремонти корпусів та добудувати додаткові приміщення. Пропоную усім народним депутатам України від Сумщини приєднатись до цієї важливої для всієї області ініціативи», – зазначає народний обранець.

Сумська обласна клінічна лікарня створена в 1948 році та на сьогодні є головними лікувально-діагностичним закладом для надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги дорослому і дитячому населенню області.

Вказаний заклад є також науково-навчальною базою для студентів медичного інституту Сумського державного університету, медичних училищ, лікарів лікувально-профілактичних закладів області й лікарів-інтернів, а також координує організаційно-методичну роботу лікувально-профілактичних закладів області.