«Наша мирна Україна» очима дітей сумських митників

У Cумській митниці ДФС відбулась виставка дитячих малюнків на тему: «Наша мирна Україна», присвячена Дню захисника України та з нагоди Дня козацтва України.


Ця тематика дуже актуальна, враховуючи події на Сході України. Мета конкурсу: вберегти наших дітей від таких жахливих подій як Ілловайський та Дебальцевський котли, де загинули тисячі людей.

«Головне сьогодні – зберегти мир, єдність та цілісність України, гарантувати світле майбутнє нашим дітям. Ми прагнемо на прикладі діток наших співробітників показати їх щире бажання жити в мирній та неподільній Україні», – говорить Олександр Щуцький, керівник Сумської митниці ДФС.

Як з’ясувалося, у дитячому сприйнятті ця тема виглядає досить серйозно та відповідально. Дитячі шедеври приємно здивували знанням національної та державної символіки. А деякі особливо привернули увагу своєю теплотою та дитячими мріями про міцну і мирну Україну.

Діти різного віку малюють і бачать все в яскравих фарбах. Відчувається прагнення до світлого майбутнього. З таким підростаючим поколінням наше майбутнє в надійних руках!