Небезпечні забавки: “погрався” запалом від гранти

На Сумщині забавки з боєприпасами ледь не завершились трагедією.


Житель Кролевецького району вирішив «вивчити» знайдений запал від гранати… в будинку приятелів. І як результат – стався вибух. В результаті постраждав сам «експериментатор». Він отримав ушкодження пальців. Лише дивом люди , які були поруч, не постраждали.

Сьогодні до чергової частини поліції зателефонували медики , які повідомили , що в руках жителя одного з сіл району вибухнув невідомий предмет . За вказаною адресою негайно виїхали працівники поліції. Потерпілий 1988 року народження. Вибухом йому травмувало пальці. Чоловік пояснив, що, начебто, знайшов запал до гранати і приніс показати його знайомій родині. Вибух стався після того, як він почав його розбирати. 

В поліції по даному факту відкрите кримінальне провадження за ст. 263 ч.1 « Незаконне поводження зброєю та боєприпасами» і проводять перевірку.
Правоохоронці вкотре застерігають громадян від необдуманих дій із зброєю, боєприпасами і взагалі, знайденими незнайомими предметами. Подібна небезпечна цікавість може коштувати не тільки втратою здоров’я а й життя. 

Тож шановні громадяни, у разі виявлення небезпечного предмету, ні в якому разі не чіпайте його руками. Головне , що потрібно зробити швидко – повідомити працівників поліції або ДСНС. Будьте обачні і не наражайте себе та близьких на небезпеку.