Неймовірний мурал прикрасив стайні Сумської ДЮСШ

Сумська кінно-спортивна ДЮСШ входить до четвірки найкращих шкіл цього напрямку. Нині тут займається 130 дітей і знаходиться більше 70 коней.


Одвічне питання для будь-якого закладу: де знайти гроші на розвиток.

Але, говорять спортсмени і їхні батьки, все змінилося у їхній ДЮСШ, коли її очолив обласний депутат Олександр Стрельченко. Завдяки його завзятості й напористості, та дякуючи депутатському корпусу й особисто його голові – Володимиру Токарю, на школу стали виділятися кошти.

“Цього року пішло 2,5 млн грн на зовнішній ремонт стайні, покрівлі, утеплення, заміну вентиляції, – розповів Олександр Стрельченко. – Це – кошти ДФРР і обласного бюджету. Також депутати виділили 380 тисяч грн на ремонт адміністративної будівлі, 160 тисяч грн на закупівлю 3 коней, 140 тисяч на облаштування виїздкового поля. Приємно також дивитися на наш прекрасний мурал, який прикрашає стайню і створює гарний настрій. Його допомогли втілити в життя Євген Осипенко та Єгор Авдеєнко”.

Вчора, під час Кубку Сумської області з кінного спорту, авторам муралу були вручені подяки.

“Ми повинні дбати про наше підростаюче покоління і давати всі умови для розвитку. Нашим вихованцям дуже подобаються коні, вони “живуть” своєю улюбленою справою. Тому ми будемо робити все для того, аби кінний спорт на Сумщині розвивався”, – зазначив Олександр Стрельченко.