Непідйомні тарифи забирають у людей останнє

На цьому наголошує заступник голови фракції Опозиційного блоку в Сумській обласній раді Микола Войтенко.


«Ціну на газ треба, як мінімум, зменшити в два рази. Блакитне паливо українського видобутку належить народу України, а не уряду і не монополісту «Укрнафтогазу», де процвітає корупція, нецільове використання, мільйонні зарплати і премії. Необхідно український газ пустити на потреби населення, а не олігархів. Це призведе до зменшення тарифів і на тепло, і гарячу воду», – впевнений політик.

Він зазначає, що представники Опозиційного блоку виступають категорично проти підвищення ціни на газ, яке чекає українців уже восени. Каже, це автоматично потягне за собою підвищення інших послуг і призведе до тотального зубожіння населення. Тим більше, що собівартість газу українського видобутку складає менше 3 грн за метр кубічний, населенню його продають по 6,96 грн. Тож у чиї кишені йде різниця? Питання, здається, риторичне.

«Торік в Україні було видобуто понад 20 млрд метрів кубічних газу. На потреби населення пішло трохи більше 15 млрд. Куди ділися кошти від залишку у 5 млрд? Про це в «Укрнафтогазу» мовчать. Якщо сьогодні нинішня влада і далі буде йти на поводу у міжнародних фінансових корпорацій і підніме ціну на газ, це стане жирною крапкою в політичному майбутньому нинішнього правлячого режиму. Оскільки саме ця влада перетворила монополістів – «Укрнафтогаз» на жахливий механізм викачування грошей з населення. Тож наш народ на майбутніх президентських і парламентських виборах, упевнений, дасть гідну оцінку цьому режиму. А ті реформатори, які протягом 4,5 років проводили тарифний і соціальний геноцид – підуть у небуття», – зазначає політик.

І вкотре наголошує, що подорожчання тарифів на газ болючіше за все відчують на собі найбільш незахищені верстви населення.