Невідомі підпалили офіс “Батьківщини” в Сумах

Близько 3 години ранку в офісі обласної парторганізації "Батьківщина" за адресою вул. Бельгійська (Газети "Правди"), буд.9, розпочалася пожежа.


За інформацією мешканців житлового будинку, спочатку вони почули звук розбитого скла, а потім побачили вогонь.

Рятувальна служба оперативно виїхала на місто та загасила полум’я. Наразі пошкоджено балкон та агітаційні намети, які знаходился у приміщенні. Люди не постраждали.
На виклик негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. Прибувши на місце події, правоохоронці з‘ясували, що невідомі зловмисники, розбивши вікно балкону офісного приміщення осередку, що знаходиться на 1 поверсі житлового приміщення дев’яти поверхового будинку, кинули пляшку з речовиною, що має специфічний запах паливно-мастильних матеріалів. Внаслідок цього виникла пожежа та згоріло майно організації, а саме: флаєри, листівки та інші агітаційні матеріали.

Впродовж півгодини пожежа була локалізована та ліквідована.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Працівники поліції з‘ясовують всі обставини події та з‘ясовують особи зловмисників.

Керівники обласної організації "Батьківщини" поки не надали офіційної позиції щодо події вночі.

Нагадаємо, що минулого року влітку відбувся вибух у офісі партії. Було пошкоджено майже всі сітни та кабінети у приміщені.