Незабаром у Тростянці запрацює новий інклюзивно-ресурсний центр

Незабаром чудовий подарунок отримають тростянецькі діти з особливими потребами.


Новий інклюзивно-ресурсний центр майже готовий до експлуатації: будівельні та оздоблювальні роботи завершено, завезено сучасні меблі, розвитково-корекційне обладнання. Зараз здійснюється встановлення пандусу біля центрального входу.

Загальна площа приміщення – 291 м2. Після його перепланування в окремих класних кімнат в індивідуальному порядку з кожною дитиною працюватимуть корекційні педагоги, спеціалісти-дефектологи, психологи. В холі батьки зможуть очікувати на своїх дітей. Також є спортивна зала, велика кімната, де можна влаштувати чаювання.

Варто додати, що інклюзивно-ресурсному центрі замінено систему опалення, встановлено енергозберігаючі вікна, в кімнатах та коридорах встановлено якісні економні led-світильники.

– Вихованцями нашого закладу є 80 дітей Тростянецької громади, які потребують інклюзивної освіти, – розповідає керівник Людмила Малініна, – але, якщо батьки вважають, що дитина їхня потребує допомоги психолога, дефектолога, то вони можуть приводити її до інклюзивно-ресурсного центру.