Нинішній владі вигідно мати бідних і голодних українців, аби на наступних виборах купити їх за гречку або торти «Рошен»

Про це заявив головний опозиціонер Сумської області Олександр Стрельченко, коментуючи в ефірі одного з місцевих телеканалів питання безробіття та виїзду жителів області на заробітки за кордон.


«Сьогодні на Сумщині відбувається масовий відтік жителів області за кордон через брак роботи вдома. За останніми даними Головного управління статистики в Сумській області, борги по зарплаті перетнули межу у 200 млн грн. На СНВО заборгованість складає понад 150 млн грн., на Шосткинському казенному заводі «Зірка» – понад 10 млн грн. А вони свого часу були гордістю регіону. Їх знали в усьому світі. Зараз вони на межі закриття», – зазначив Олександр Стрельченко.

Через таку ситуацію, вважає голова фракції Опозиційного блоку в Сумській обласній раді, у людей немає надії на майбутнє і вони вимушені покидати дітей, родини, у пошуках заробітків за кордоном. Бо вони не потрібні в своїй країні. При нинішній владі підприємства закриваються чи не щомісяця. Вулиці міст пусті. Що говорити про районні центри та села!? «Нинішня влада позбавляє можливості працювати мільйони українців. Якщо так продовжуватиметься, наша країна перетвориться у територію злиднів-пенсіонерів. Оскільки все працездатне населення намагається виїхати у західні країни, такі як Чехія, Польща і керівництво цих держав сприяє такій ситуації», – наголошує депутат.

Утім, вихід є, впевнений політик. Перш за все, говорить, треба просто дати можливість людям заробляти. «Для цього необхідно перезавантажити владу, яка б встановила мир, зайнялася підняттям економіки, відродженням промисловості, допомагала аграріям, створила умови для бізнесу, молоді. Усі ці пропозиції наша політична сила надала до Верховної Ради, є відповідні законопроекти від Опозиційного блоку. Втім, влада не спішить їх розглядати. Бо їй вигідно мати залякане, бідне і голодне населення, яким легше управляти», – резюмував Олександр Стрельченко.