Нові медіа: у Сумах журналістів та блогерів навчали мистецтву комунікації

У Сумах, в рамках проекту Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), відбувся тренінг на тему «Професія блогер: кроки до успіху».


Проєкт реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.

Зустріч розпочалася з вітального слова заступника голови правління ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» Володимира Дементова, який привітав учасників з початком навчання, розповів про напрямки роботи громадської організації та проект в цілому.

«Мистецтву» знаходити спільну мову з будь-якою людиною незалежно від її віку, соціального статусу та сфери діяльності навчав митець, засновник та керівник ГО «Голос Вулиці» Дмитро Буйвал. За його словами один з дієвих методів комунікації – емоція, тобто сила невидимого зв’язку, яка у свою чергу, базується на симпатії, довірі та інтересі до співрозмовника.

Засновник «MIXED Production» Євгеній Котляр ознайомив журналістів і блогерів-початківців із формулою особистісного зростання та поділився знаннями про популярний networking – вміння встановлювати та розвивати горизонтальні зв’язки.

У свою чергу, секретами успіху в сфері блогерства поділилась відома у Сумах travel-блогер Поліна Уварова, яка розповіла з чого розпочати шлях блогера, окреслила «плюси» і «мінуси» ведення блогу та розповіла як тримати увагу аудиторії та де черпати натхнення і ідеї для формування якісного контенту.

Учасники тренінгу активно долучались до обговорень під час групової роботи, а наостанок зазначили, що подібні заходи сприяють визначенню молоддю власної позиції та допомагають окреслити пріоритети подальшого розвитку.