Обласні депутати не підтримали звернення щодо зниження тарифів на послуги ЖКГ

На сьогоднішню сесію обласної ради депутати винесли лише два питання: Про звернення до голів територіальних громад Сумської області щодо неприпустимості необґрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення; Про звернення до центральних органів влади щодо тарифної політики.


За перше питання, яке обласні обранці розглянули згодом, проголосувала більшість, а навколо звернення до центральних органів влади щодо тарифної політики точилися баталії.

Їх було три, оскільки обласні обранці не дійшли згоди щодо єдиного альтернативного, яке б задовольнило всіх. Тому депутати голосували за кожне окремо. В результаті жодне з них не набрало необхідної кількості голосів. За звернення, яке запропонувала фракція ПП «Слуга народу», проголосувало 14 депутатів. Звернення від ПП «Наш край», ВО «Батьківщина», ПП «За майбутнє» та ПП « Європейська солідарність» набрало 26 голосів. А звернення від фракції «Опозиційна платформа – За життя» підтримали 12 депутатів.

Обласні обранці намагалися “протягнути” звернення саме те, яке подавала їх політична сила, тому вийшло як у басні Крилова “Лебідь, рак і щука”.

Тож через таку ситуацію голова обласної ради Віктор Федорченко має право направити лист-звернення до вищого керівництва держави та НКРЕКП щодо недопущення підвищення цін і введення мораторію на підвищення тарифів за своїм особистим підписом.

За матеріалами сайту Сумської обласної ради