Обласні депутати зберуться на бюджетну сесію 20 грудня

Голова обласної ради підписав розпорядження про скликання тридцять першої сесії обласної ради сьомого скликання, повідомляє и сайт Сумської обласної ради.


Пленарне засідання розпочнеться о 10-й годині 20 грудня у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд депутатів виносяться зміни до низки обласних програм. Крім того, на порядку денному – обласний бюджет Сумської області на 2020 рік. Будуть розглянуті майнові, кадрові та питання про присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії у 2019 році, плани роботи та діяльності обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Відзвітує тимчасова контрольна комісія Сумської обласної ради з питань вивчення функціонування ОКЗ «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

Депутати мають намір розглянути клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та ряд звернень до керівництва країни щодо захисту бджільництва, земельної реформи, недоцільності реорганізації Сумської митниці ДФС.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 18 грудня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій. Цього ж дня засідання президії розпочнеться о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.