Обласні депутати зберуться на сесію 17 грудня, а Сумської міськради – 22 грудня

Наприкінці року депутати обласної та Сумської міськрад зберуться на сесії. Головне питання – бюджет.


Пленарне засідання дев’ятої сесії обласної ради відбудеться у п’ятницю, 17 грудня 2021 року, о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради будуть внесені питання бюджету, природоохоронного фонду, прийняття та змін до обласних програм, присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії у 2021 році, майнові та кадрові питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 15 грудня 2021 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Засідання президії обласної ради відбудеться 15 грудня 2021 року о 15.00 в залі засідань при голові обласної ради.

А чергова сесія міської ради відбудеться у середу, 22 грудня.

Засідання проходитиме в сесійній залі Будинку рад. Початок – 9:00.

Міські обранці розглянуть проєкти рішень, що стосуються витрачання коштів резервного фонду бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік, про бюджет Сумської міської територіальної громади на 2022 рік, про Програму економічного і соціального розвитку Сумської міської територіальної громади на 2022 рік та основні напрями розвитку на 2023-2024 роки, питання комунальної власності та приватизації, а також земельних відносин та містобудування.