Обласні депутати зберуться на сесію 22 лютого

Очільник обласних депутатів Володимир Токар підписав розпорядження про скликання на 22 лютого двадцять шостої сесії обласного парламенту, повідомляє сайт обласної ради.


Цього дня пленарне засідання розпочнеться о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

У порядку денному сесії низка питань, що стосуються змін до рішень обласної ради: зокрема до обласного бюджету Сумської області на 2018 рік, Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року на 2018-2020 роки, Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, до звіту про виконання обласного бюджету Сумської області за 2018 рік.

Буде затверджено Антикорупційну програму Сумської обласної ради на 2019-2021 роки, проінформовано про стан розгляду депутатських запитів, заслухано звіти про виконання плану роботи обласної ради на 2018 рік та голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2018 році.

Крім зазначених депутати розглянуть майнові та кадрові питання. Йтиметься про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів обласного бюджету у 2019 році, внесення змін до рішення Сумської обласної ради про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» та Положення про Сумську обласну літературно-краєзнавчо-мистецьку премію. Готуються до розгляду й ряд інших важливих для життєдіяльності області питань.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 20 лютого відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Цього ж дня президія обласної ради розпочне свою роботу о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.