Обласний депутат вимагає від влади Сум оплатити виготовлення скульптури Голубничому

На сесії обласної ради Олександр Стрельченко озвучив депутатський запит щодо оплати робіт з виготовлення скульптури "Олімпієць", присвяченої 80-річчю олімпійського чемпіона, Почесного громадянина міста Суми Володимира Голубничого.


Пам'ятник був встановлений минулого року біля Манежа СумДУ до 80-річного ювілея відомого всьому світові легкоатлета. Але й через рік міська влада Сум не заплатила гроші скульптору Ельданизу Гурбанову. 

Олександр Стрельченко зазначає, що замовлення було виконане без передплати, якісно та у надзвичайно стислий термін. Але станом на сьогодні ці роботи не оплачені. Більше того, виконавець має намір вилучити скульптуру та відвантажити у майстерні міста Харків (де була виготовлена) до моменту оплати.

Тому з метою уникнення прояву ганебної зневаги до видатної особистості міста депутат просить розглянути цей запит та вимагає віднайти можливість фінансування виконаних робіт, що отримали високу оцінку з боку представників обласної та міської влади, гостей та мешканців міста.