Оцінку сумського стадіону Ювілейний у понад 300 мільйонів гривень центр судової експертизи визнав недостовірною

Про це Sumy.Today повідомила начальниця Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Марина Рудь.


Йдеться про оцінку стадіону, а точніше, 99,98% корпоративних прав ТОВ «Сумиспортінвест», якому належить стадіон «Ювілейний». Цю оцінку зробила Гільдія оцінювачів України на замовлення Сумського НВО – колишнього власника даної частки корпоративних прав.

Як повідомляв ексгендиректор Сумського НВО і батько його бенефіціарного власника Володимир Лук’яненко-старший, Гільдія оцінювачів визначила ринкову вартість стадіону у 325, 145 мільйонів гривень, що 40 разів дорожче, ніж стадіон продали.

За інформацією  Марини Рудь, на оцінку Гільдії виконавча служба замовила рецензію у науково-дослідному центрі судової експертизи.

«Загальний висновок дослівно: «Звіт є необ’єктивним, неякісним, недостовірним, оскільки не відповідає вимогам нормативно-правовим актам з оцінки майна, є неякісним і не може бути використаним. Ця рецензія датована 9 квітня 2021 року», – повідомила пані Рудь.

На питання, чи буде виконавча служба ініціювати позбавлення ліцензії Гільдії оцінювачів України після такої рецензії, Марина Рудь відповіла, що питання наразі вирішується.