Олександр Лисенко наказав комунальникам у подоланні ожеледиці діяти на випередження

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив структурним підрозділам активізувати зусилля у боротьбі з ожеледицею на тротуарах та прибудинкових територіях, а надалі діяти на випередження.


Зокрема, працівники управління «Інспекція з благоустрою міста» до 10:00 мають обстежити стан вулиць та доповісти, чи всі ділянки міста посипані. На цю ж годину про виконану роботу має відзвітувати й директор департаменту інфраструктури міста Олександр ЖУРБА. Посадовець повинен поінформувати щодо кількості задіяної спецтехніки, робочого складу та часу, відколи комунальники приступили до роботи.

«По дорогах у мене питань немає – КП «Шляхрембуд» упоралось, техніка працює. А от прибудинкові території та тротуари мали бути посипані завчасно – потрібно це було робити хоча б на одну годину раніше, адже зима тільки починається. Сьогодні ж небезпека спостерігатиметься цілий день, а ми з вами повинні бути до цього готові та діяти на випередження!» – підкреслив керманич міста.

Водночас очільник міста звернув увагу, що така ж реакція має бути й на зниження температурного режиму, яке прогнозують синоптики найближчим часом. Зважаючи на це, у посиленому режимі мають працювати і тепловики, дотримуючись гідравлічного та температурного режимів. Сумчан, своєю чергою, просять не втручатись у теплові мережі всередині будинків та власноруч не регулювати температуру, а робити це тільки за участі спеціалістів-тепловиків, попередньо узгодивши дані дії з обслуговуючою організацією.