Олександр Лисенко: Незалежність – найцінніший скарб і найвагоміше надбання, здобуте поколіннями українців

У Сумах відзначають 28-у річницю Незалежності України.


Зранку представники влади, військовослужбовці, духовенство та містяни зібрались на Центральному кладовищі, аби вшанувати пам’ять загиблих захисників України. Заупокійну літургію за бійцями АТО, та всіма, хто загинув обороняючи країну від загарбників, відправив Високопреосвященніший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський, разом із духовенством і капеланами міста.

Керманичі міста та області спільно з громадою поклали квіти до могил воїнів та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Потому учасники зібрання пішою ходою рушили вулицями Петропавлівською та Соборною під марш духового оркестру до скверу Тараса Шевченка, де продовжились заходи.

Тут з вітальними словами на адресу сумчан і гостей обласного центру звернувся міський голова Олександр Лисенко.

«Двадцять вісім років тому наш народ обрав свободу і незалежність, – зауважив він. – Незалежність – найцінніший скарб і найвагомішие надбання, здобуте поколіннями українців. Ми отримали шанс самостійно будувати свою країну, використовувати нашу тисячолітню символіку, стати господарями на своїй, Богом даній, землі. І ми не маємо права втратити можливість побудувати могутню і процвітаючу країну для наших нащадків».

Олександр Лисенко щиро побажав сумчанам іта їхнім рідним спокою та злагоди, міцного здоров’я, успіхів у справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

За проявлену особисту мужність під час виконання військового обов’язку грамотами міського голови він відзначив військовослужбовців, за гідність та патріотизм нагородив волонтерів, за особливі досягнення у навчанні відзначив цьогорічних випускників одинадцятих класів, які здали ЗНО з максимальним результатом.

Звернувся до присутніх на мітингу і військовий комісар обласного військового комісаріату, полковник Валерій Ісмаілов. Він подякував кожному бійцю за мужність та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань на передовій та в тилу.