Олександр Лисенко обіцяє, що відзавтра, за належних погодних умов, розпочнеться ремонт сумських автошляхів

Міський голова Олександр Лисенко проінспектував готовність КП «Шляхрембуд» до місячника з благоустрою та початку ремонту доріг і прибудинкових територій.


Під час презентації техніки, міський голова особисто оглянув кожну одиницю автопарку комунального підприємства, призначену для ремонту та прибирання. Він зауважив, що для нього головним є чітке розуміння плану роботи і завдань усіма, хто братиме участь у місячнику з благоустрою з метою ефективності та якості робіт і безперебійної життєдіяльності громади.

«Закликаю наших мешканців та громадські організації навести лад на своїх прибудинкових та дворових територіях – долучайтеся до прибирання. І, говорячи про порядок, підкреслю, уже відзавтра, за належних погодних умов, у Сумах розпочнеться сезон дорожніх ремонтних робіт. Зважаючи на температурний графік найближчих трьох діб, – це від +5°C до +8 °C, готовність та можливості КП «Шляхрембуд», ми можемо це вже дозволити», – повідомив Олександр Лисенко.

Ремонт доріг, за словами очільника міста, буде виконуватися в три черги: перша – ті об’єкти, які потребують нагального ремонту, другими стануть дороги, які не вдалось завершити минулого року, а великі магістральні (пр-т М. Лушпи, частково вул. Прокофьєва та вул. Харківська) – треті по списку.

Попередньо, з вівторка, 23 березня, техніка комунального підприємства буде працювати на пр-ті М. Лушпи, вул. Прокоф’єва, вул. 20 років Перемоги, вул. Петропавлівська, вул. Г. Кондратьєва та вул. Привокзальна, де щонайменше чотири бригади виконуватимуть ямковий ремонт асфальтом, випущеним по технології холодного асфальтобетону.

У роботі планують залучити максимальну кількість спецмашин, в тому числі й з останнього придбання. Серед новинок, закуплених коштом КП «Шляхрембуд», як поінформував директор підприємства Олександр Вегера, є потужний грейдер, бульдозер Т–170, який за місяць роботи на асфальтному заводі, зарекомендував себе з кращого боку, п’ять 12-тонних МАЗів, що в умовах інтенсивного руху в місті дозволяють вдвічі ефективніше та оперативніше виконувати роботу на відміну від важких та довгих КРАЗів, три англійських навантажувачі-екскаватори, оснащені близько 56-ма видами навантажувального обладнання, та новий МАЗ-сміттєвоз з об’ємом кузова 17 м3 для вивозу опалого листя і прибирання зупинок громадського транспорту.

Загалом нової техніки минулоріч було придбано на суму 32 млн гривень.