Олександр Лисенко привітав з професійним святом викладацький склад СумДПУ

У Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. На святковому концерті в актовій залі зібрались викладачі, студенти, співробітники вишу. Серед запрошених гостей університету був і очільник Сум Олександр Лисенко.


У вітальному слові міський очільник зазначив, що університет – один із провідних освітніх закладів Сумського регіону та України, що здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток держави.

«Працю освітянина неможливо оцінити простими словами, бо ви, дорогі педагоги, вкладаєте у підростаюче покоління найдорожче – свої знання, душу і серце. Велика вдячність вам від громади міста за самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов’язку. Нехай усі ваші випускники стануть прекрасними конкурентноспроможними фахівцями, добрими і надійними, духовно багатими людьми. А щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й кожного дня», – звернувся до професорсько-викладацького складу керманич Сум.

Окрім вітань, вже традиційно Олександр Лисенко відзначив кращих викладачів вишу грамотами міського голови, та пообіцяв, що міська влада за підтримки депутатського корпусу і надалі робитиме все залежне, аби сумські освітяни працювали в комфортних умовах та отримували достойну заробітну плату.

З вітальним словом виступив і ректор вишу Юрій Лянной, який також нагородив почесними грамотами та подяками кращих викладачів за їх плідну працю та відмінні результати у роботі. Зокрема, він подякував міській владі за матеріальну підтримку освітнього закладу, – на потреби університету з міської скарбниці було виділено 200 тис. грн. Ці кошти адміністрація вузу спрямувала на покращення хореографічних кабінетів.