Олександр Лисенко: У Сумах ще п’ятнадцять учасників АТО отримали кошти на придбання житла

Сьогодні ще 15 учасникам Антитерористичної операції за кошти міського бюджету перераховано одноразову цільову матеріальну допомогу для придбання житла, яка надається в розмірі 350 тис. гривень.


Як наголосив міський голова Олександр ЛИСЕНКО, забезпечення житлом учасників АТО/ООС та їх соціальний захист – пріоритетні питання для керівництва міста і депутатського корпусу.

«Спільно з депутатами ми робимо все для того, щоб захисники України, сумчани мали можливість придбати помешкання і бути соціально захищеними. Воїни АТО/ООС повинні розуміти, що місто піклується про них, і ця матеріальна допомога є тому підтвердженням», – зауважив міський голова.

Від сьогодні отримувачі матеріальної допомоги мають протягом року винайти необхідне для них житло та оформити відповідні документи для його придбання.

Нагадаємо, що започаткували виплату за рахунок коштів міського бюджету одноразової цільової матеріальної допомоги для придбання житла в 2018 році. Тоді допомогу отримали 60 учасників АТО, які вже придбали власне житло як в Сумах, так і за межами міста.

В 2019 році отримали таку допомогу вже 33 учасники АТО/ООС, з них 12 осіб придбали квартири у власність.

Зауважимо, що така допомога виплачується відповідно до Порядку забезпечення житлом учасників Антитерористичної операції на 2016-2021 роки, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 07 липня 2016 року № 954-МР (зі змінами) та міської програми «Соціальна підтримка учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей» на 2017-2019 роки».