Олександр Лисенко: Учасники фестивалю активного довголіття – приклад, що вік – не перепона, а стимул бути краще

У Сумах до Міжнародного дня людей похилого віку провели фестиваль «Золотий вік – вік активного довголіття» на базі легкоатлетичного манежу СумДУ.


Змагання для людей поважного віку з дев’яти видів спорту (біг на дистанцію 30 м, дартс, шахи, шахмати, теніс, футбол, спортивні конкурси «Універсальний силач» та «Універсальний спортсмен») відбувались вже втретє, без глядачів, та зібрали понад 30 літніх сумчан, які пропагують концепцію здорового способу життя та активної життєвої позиції. Стартували з флешмобу.

Міський голова, який є традиційним гостем фестивалю наголосив, що енергія та невичерпний оптимізм людей старшого покоління є яскравим взірцем для наслідування.

«Спостерігаючи за учасниками заходу, вкотре переконався, що вік – не перепона, а стимул бути краще, розвиватися та заохочувати інших до такого ж способу життя. Я вдячний нашим енергійним спортсменам за чудовий настрій, тепло та посмішки, а заразом мудрість та життєвий досвід. Водночас зичу організаторам збільшення кількості учасників у наступні роки, адже захід дуже популярний, а головне потрібний, оскільки дає можливість поліпшити своє здоров’я, знайти нових товаришів та, з користю провести своє дозвілля», – підкреслив управлінець міста.

Потому очільник Сум привітав із перемогою учасників змагань, які окрім нинішнього фестивалю відзначились також у IV Міжнародній Сеньйоріаді літніх людей «Спорт для всіх заради здоров’я», яку провели в онлайн-режимі.

Так перемогу з бігу на дистанцію 60 м здобула Тетяна Баленко, з дартсу – Марина Мазур, з універсального спорту – Лариса Кабачик.

Та окрім учасників сюрприз чекав й безпосередньо на міського голову – від імені спортсменів обласного центру директор спортивного клубу «Сумихімпром» Павло Могильніков вручив посадовцю ікону Миколи Чудотворця в знак подяки за підтримку та розвиток спорту й фізичної культури у Сумах.