Олександр Саєнко – про те, чому на Сумщині погані дороги

Дороги в Україні будуть поганими до того часу, поки чиновники перейматимуться лише питанням ціни ремонтів, а не якості виконаних робіт. У цьому впевнений депутат Роменської міської ради Олександр Саєнко (фракція «Відродження»).


«У Ромнах справжнім «головним болем» цього року стала дорога на Горького, в яку вклали понад 6 мільйонів, але вже за три місяці на ній з’явилися ями. Підрядник, який її робив, останнім часом ремонтує всі дороги в Ромнах, виграє тендери, але до нього завжди є претензії…

Можливо, у нас не налагоджений процес приймання робіт? Адже існує процедура перевірки якості доріг: в інших містах, наприклад, є практика проведення лабораторних досліджень. Чому цього не роблять у нас?

Коли я говорив із мером з приводу цього ремонту, запитав у нього: «Ви нібито стояли біля підрядника й контролювали – я кілька разів це бачив. Тоді ви контролювали якість дороги чи те, щоб туди гроші зайві не поклали?». Мер пояснив: відповідальність за якість дороги несе виконавець, є гарантійний термін, і підрядник підтвердив, що все буде виправляти. Але якщо ремонт зроблений неякісно — виходить, таки контролював гроші», — відзначив Олександр Саєнко.