Олександр Стрельченко: Люди нам довірили представляти їхні інтереси в радах, і ми маємо цю довіру виправдати

У Сумах пройшла розширена зустріч з партійним активом обласної та районних організацій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.


Партійці обговорювали структурування парторганізацій в регіоні та засоби практичної комунікації. Говорили про важливу роль молоді в політичній діяльності, її участь в управлінні державою. Порушували питання активності місцевих парторганізацій у роботі з засобами масової інформації.

«Кожен із нас розуміє спектр питань і завдань, які стоять перед нами. До них ми підходимо серйозно. Бо це – особиста відповідальність кожного з нас», – зауважив голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко, відкриваючи засідання.

Присутні приділили увагу організації виїздів в регіони, а відтак, і швидкому реагуванню для надання допомоги людям та дієвої підтримки місцевих громад.

«Не варто забувати, що ми з вами взяли зобов’язання під час минулорічної виборчої кампанії увійти до всіх місцевих рад, і ми це виконали. Тепер перед нами стоїть відповідальність за позицію партії, за те, що відбувається в регіонах. Ми повинні працювати так, щоб виборці бачили нашу роботу, відчували турботу і довіряли нам», – сказав у своєму виступі голова фракції ОП-ЗЖ в Сумській обласній раді Юрій Чмирь.

Одним з основних завдань, що стоять перед політичною силою, за одностайною думкою учасників зустрічі, є надання допомоги громадянам і громадам. Адже саме реальні дії на благо людей є ключовим показником конструктивної роботи.

«Наразі ми розбудовуємо партійну мережу у всіх територіальних громадах, облаштовуємо приймальні задля зворотного діалогу між нашими партійцями і громадянами. Жодне питання, що входить до сфери нашої діяльності і наших повноважень, не повинне залишитися не розглянутим. Люди нам довірили представляти їхні інтереси в радах, і ми маємо цю довіру виправдати», – резюмував Олександр Стрельченко.

У ході засідання партійці спілкувалися, обмінювалися ідеями, підбили проміжні підсумки роботи і напрацювали план роботи до кінця року.