Олександр Стрельченко подарував кожному першокласнику Великописарівщини набір зі шкільним приладдям

Депутат Сумської обласної ради, голова обласної організації ПП Опозиційна платформа – За життя Олександр Стрельченко традиційно підготував напередодні Дня знань подарунки всім першокласникам Великописарівського району. 135 наборів з усім необхідним шкільним приладдям депутат завіз у кожне село.


«Діти – це наша гордість, наша любов, наше майбутнє. І ми всі маємо розуміти, що Україна процвітатиме лише тоді, коли діти будуть розумними та щасливими. Тому ми й надалі дбатимемо про підростаюче покоління і намагатимемося якомога частіше дарувати їм радість», – зазначив Олександр Стрельченко.

У ході спілкування з директорами шкіл опозиціонер побажав школярам успіхів у навчанні, яке їх чекає невдовзі, а батькам та вчителям – терпіння.

Вже сьогодні, під час свого першого в житті уроку, діти отримають пакуночки, в яких є ручки, олівці, фломастери, альбоми та ще купа цікавих і необхідних речей.

«Всі ці речи – дуже вагома підмога не лише для школяриків, але й для їхніх батьків, адже тепер їм не доведеться купувати необхідні для першокласників набори, або хоча б витратити на них значно менше коштів», – сказала директор Рябинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Анна Шевченко.

Батьки першокласників дякували обласному депутату за те, що йому небайдужі проблеми освіти Великописарівщини та наголошували, що дітям стане у пригоді така допомога. Вже багато років Олександр Стрельченко ставить турботу про дітей як першочергове завдання: подарунки діти району отримують не лише до Дня знань, але і на Новий рік та інші свята.

Так, лише за останні роки, завдяки ініціативам та підтримці депутата-опозиціонера, для філії Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» в смт Велика Писарівка виділено 150 тисяч грн на придбання комп’ютерної техніки, 300 тисяч грн – на заміну вікон. Надано субвенцію Великописарівській селищній раді у розмірі 400 тисяч грн для проведення заходів з утеплення та енергозбереження, а також ремонту системи опалення в ДНЗ «Ромашка». За підтримки депутата були встановлені дитячі майданчики у багатьох ДНЗ району, закуплена техніка та необхідне обладнання, виділені кошти на поточні ремонти та заміну вікон у школах та дитсадках.