Олександр Стрельченко подякував виборцям Сумщини

Слова подяки голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко написав на своїй сторінці в Фесбук.


“Шановні виборці Сумщини!

Від імені регіональної організації “Опозиційної платформи – За життя” дякую кожному виборцю, який прийшов на дільниці і свідомо віддав свій голос за того чи іншого кандидата.

Наша політична сила зайняла по області друге місце з результатом 17,3%. Це непоганий підсумок роботи п’яти попередніх років. Звичайно, хотілося б бути першими, але це – наступного разу!

Дякую усім, хто віддав голоси за нашу партію. Я обіцяю, що ми й надалі трудитимемося на добробут жителів області. Ми зробимо все, щоб виконати наші обіцянки. Ми працюватимемо професійно, єдиною командою, щоб виправдати надії людей.

Повернемо найкраще! Рухатимемося тільки вперед!”, – написав політик

Загалом за результатами голосування ОП-ЗЖ займає лідируючі позиції в 11 регіонах, а в шести областях партія на першому місці. На цьому наголосив Співголова ОП-ЗЖ Юрій Бойко.

«Сьогодні я можу сказати з упевненістю, що ОП-ЗЖ посіла перше місце у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Одеській, Миколаївській областях, друге місце – у Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, третє – у Житомирській області. Також наше представництво буде в частині областей Західної України, що теж для нас важливо, адже ми не ділимо країну і вважаємо всіх українців рівними. Ми будемо захищати всіх і будемо робити так, щоб усім громадянам України жилося легше», – акцентував Бойко.