Олександр Стрельченко: Створення «Опозиційної платформи – За життя» об’єднає навколо себе усіх, хто хоче Україні миру, кращого життя і стабільності

Сьогодні, 20 листопада, Співголова Опозиційного блоку Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради заявив про створення депутатської групи «Опозиційна платформа – За життя». Вона стане своєрідним продовженням «Опозиційної платформи – За життя», про формування якої Юрій Бойко та Вадим Рабінович заявили 9 листопада.

«Опозиційний блок залишається в минулому. Ми йдемо далі шляхом об’єднання всієї опозиції. І така парламентська група буде створена найближчим часом. Частина Опозиційного блоку приєднається до нас, також в нас є декілька пропозицій від депутатів інших груп, які розуміють, що майбутнє країни – за стабільністю і розвитком, які також будуть членами нашої групи», – зазначив Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради.

Голова Сумської обласної організації Опозиційного блоку Олександр Стрельченко говорить, що вони підтримують таке рішення Юрія Бойка. «Я впевнений, що це правильний крок, тому що опозиція повинна об’єднуватись, мати свої принципи, і протистояти антинародним діям влади. Окрім того, на моє переконання, колеги-депутати у Верховній Раді вчинили не зовсім порядно по відношенню до Юрія Бойка, виключивши його з фракції Опозиційного блоку. Коли свого часу була створена «Партія миру» Новинського, ніхто не висував якихось вимог і тим більше, не виключав депутатів з фракції. Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе, колеги з розумінням поставляться до створення «Опозиційної платформи – За життя», яка об’єднає навколо себе усіх тих, хто хоче Україні миру, кращого життя і стабільності», – заявив Стрельченко.