Олександр Стрельченко: Відсутність вакцин, спалахи небезпечних хвороб – це результат «роботи» Уляни Супрун

Другий рік поспіль на Сумщині спалах небезпечної хвороби – ботулізму. На щастя, двох хворих чоловіків із Глухова, що купили в’ялену рибу в місцевому магазині, перевели з реанімації і вони йдуть на поправку.


«Ми стали свідками сотні випадків давно забутих захворювань. У нас закриваються лікарні, не вистачає інсуліну, повний провал в питаннях профілактики та діагностики важких захворювань, небезпечні спалахи кору, зростання захворюваності на туберкульоз, ботулізм та інші хвороби, про які десятиліттями в Україні ніхто навіть не чув», – заявив в ефірі телеканалу АТВ голова фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко.

На його переконання, це все – «робота» в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, результатами якої стали відсутність елементарних вакцин.

Головний лікар обласної інфекційної лікарні ім.Зіновія Красовицького Андрій Сніцар на своїй сторінці в Фейсбук написав, що Міністерство охорони здоров’я, знаючи про спалах ботулізму, закупляти вкрай необхідний препарат не поспішає. «Для глухівчан її доставили зі складу ДП «Укрвакцина». За інформацією, це були дві останні дози, тобто офіційно зареєстрованої протиботуліничної сироватки в Україні більше немає», – пише лікар.

Перебуваючи такий тривалий час на керівній посаді, в.о. міністра охорони здоров’я України не звертає увагу на основні проблеми наших земляків: в першу чергу – смертність, тривалість життя і демографічну кризу.

«Сьогодні своїми діями Уляна Супрун, з мовчазної згоди влади, просто добиває країну. Але, на жаль, прем'єр-міністр відмовляється її звільняти. А значить, він не дослуховується до половини українців, які внесли Супрун до чорного списку чиновників, і підтримує її курс на знищення нації», – впевнений Олександр Стрельченко.

І наголошує, що фракція Опозиційного блоку у Верховній Раді вимагає, щоб парламент невідкладно розглянув постанову про звільнення Уляни Супрун із займаної посади.