Онкохворим дітям Сумщини передані дороговартісні лікарські препарати

Вчора відбулася передача дороговартісних лікарських препаратів, які були придбані за кошти, зібрані в рамках Дев’ятої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини “До Світлого Дня – світлі вчинки”, повідомляє portal-pravoslavie.sumy.ua. Протягом Великого Посту в храмах Сумської єпархії УПЦ в рамках акції було зібрано 1 мільйон 86 тисяч гривень, 128 тисяч гривень було зібрано у храмах Конотопської єпархії УПЦ.


Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій у супроводі завідуючого канцелярією Єпархіального управління архім. Анастасія (Панова), благочинного Лікарняного церковного округу прот. Василія Коровця та лікарняного священика прот. Павла Хмелецького прибули до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, де взяли участь у передачі зазначених лікарських препаратів.

Гостей зустрічали завідувач відділення онкогематології СОДКЛ Ліана Нікітенко, персонал відділення, пацієнти та батьки.

Ліана Кузьмівна Нікітенко відзначила особливу роль благодійної акції для успіху лікування дітей, що пройшла вже вдев’яте, та подякувала усім учасникам благодійної справи. Було особливо відзначено, що завдяки благодійній акції маленькі пацієнти онкогематології забезпечені життєво необхідними ліками та препаратами.

У своєму слові митрополит Євлогій підвів підсумки акції, подякував усім, хто долучився до неї, поклавши свою пожертву до скриньки із логотипом акції, та надав Боже благословення лікарям, співробітникам лікарні, а також пацієнтам та їхнім батькам, що перебувають на лікуванні.

На завершення зустрічі, Сумський Архіпастир благословив кожного маленького пацієнта Охтирською іконою Божої Матері та відвідав тих, хто перебував у лікарняних палатах.