Оприлюднені попередні списки депутатів Сумської міської ради

Секретар Сумської міськради Андрій Баранов оприлюднив попередні підсумки голосування з виборів депутатів Сумської міської ради VIII скликання, які відбулися 25 жовтня 2020 року.


За словами посадовця, він скористався  протоколами про підрахунок голосів Ковпаківської районної в м.Суми ТВК та Зарічної районної в м.Суми ТВК. Всі підрахунки робив відповідно до ст.255-260 Виборчого кодексу України.

Кількість депутатських мандатів:

Батьківщина – 13

ОПЗЖ – 9

ЄС – 9

Слуга Народу – 8

Сила і Честь – 3

https://bit.ly/3kVZUI5 – посилання на список кандидатів в депутати, які були обрані (зелений колір). Працюють фільтри. Можна для себе створити свій власний розріз по округам, відсоткам, зайнятим місцям, кількості голосів тощо. В цьому списку кандидати з п’яти партій, які пройшли 5% барьєр та взяли участь в розподілі депутатських мандатів. Окремо виділено “Наступного кандидата” (жовтий колір) в єдиному виборчому списку кожної з п’яти партій.

https://bit.ly/2TWX7lP – за цим посиланням детальна інформація про сумарну кількість голосів виборців кожної партії в розрізі округів, підрахунок виборчої квоти, розподіл депутатських мандатів по територіальним виборчим округам та єдиним виборчим спискам партій. Розподілено всі 42 депутатські мандати.