Охтирська ЦРЛ отримала нове сучасне обладнання для відділення гемодіалізу

Нове відділення гемодіалізу на 25 місць забезпечить високоспеціалізованим лікуванням пацієнтів, яким необхіднапроцедура очищення крові за допомогою апарату «штучна нирка».


Відділення оснащене зручними та комфортними ліжками,  що відповідають вимогам ДБН для відділення гемодіалізу та має нові апарати для діалізу.

Обладнаний сучасний операційний блок на три операційні та відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії на 6 місць. Біля кожного ліжка є обладнання для проведення реанімаційних дій, інтенсивної терапії. Крім того, в кожній палаті є кнопка виклику персоналу.

Операційні обладнанні відповідно до табеля оснащення операційного блоку, мають централізовану подачу лікувальних газів з медичних консолей, сучасну наркозно-дихальну апаратуру плюс монітори життєво важливих функцій, безтіньові лампи, відсмоктувачі, апарат штучної вентиляції легень, негатоскоп, лапарорскопічну стійку, апарат С-дуга.

Довідково. Наразі на Сумщині існує мережа з 7 відділень гемодіалізу: у Глухові, Охтирці, Ромнах, Конотопі, Шостці та два в Сумах.