Патрульні провели спільне заняття з вибухотехніками, поліцією охорони та працівниками ГУНП в Сумській області

Сумські патрульні щодня безперервно забезпечують публічний порядок в обласному центрі. Виклики бувають різні, тож і службова підготовка кожного інспектора повинна бути організована належним чином.


Так, у обласному центрі патрульні разом з вибухотехніками, слідчо-оперативною групою Сумського відділку поліції, поліцією охорони та працівниками ГУНП в Сумській області провели теоретичне та практичне заняття.

Спочатку начальник вибухотехнічного відділу ГУНП Олег Євлаш розповів про основні види вибухових пристроїв, характеристики вибухових речовин, дії поліцейських при виявленні небезпечних предметів та заходи публічного порядку до вилучення вказаних предметів.

Потім відбулося практичне заняття. За умовою, озброєний злочинець взяв людину у заручники та переховувався у приміщенні.

Завдяки відпрацьованим та злагодженим діями екіпажу патрульних та поліції охорони злочинця було оперативно затримано. Поліцейські огородили місце події та забезпечили публічний порядок, а слідчо-оперативна група вилучила учбовий пістолет.

"Кожного дня ми намагаємось самовдосконалюватися, здобувати нові навички та вміння. Виклики та ситуації бувають різні, тож відпрацьовані і злагоджені дії підрозділів поліції забезпечать своєчасне реагування та надання якісної допомоги громадянам", – зазначив начальник Управління патрульної поліції в м. Суми Андріан Горбачевський.