Патрульні Сум долучилися до акції «Здай кров – врятуй життя»

Під час травневих свят патрульна поліція Сум працювала у посиленому режимі несення служби.


В обласному центрі публічний порядок забезпечували 80 патрульних.

Окрім реагування на виклики та повідомлення громадян, інспектори забезпечували охорону публічного порядку, здійснювали супровід колон військової техніки, транспортних засобів та урочистої ходи, також тимчасово обмежували рух під час проведення масових заходів. Загалом, взято участь у 10 масових заходах.

Незважаючи на це, вже 10 травня, інспектори взяли участь у загальнодержавній акції «Здай кров – врятуй життя», яка проходить у рамках Тижня безпеки дорожнього руху.
Знаючи про велику необхідність компонентів крові для онкогематологічного відділення дитячої лікарні, де маленьким пацієнтам після хіміотерапії потрібні багаточисельні переливання крові, охоронці порядку не вагаючись здали кров для онкохворих дітей.

Серед працівників були як досвідчені донори, так і новачки.

«До центру здачі крові намагаюсь навідуватися постійно. Загалом, кров здавав вже близько 15 разів. Приходжу сюди разом з колегами під час акцій, коли бачу інформацію про потребу здачі крові у ЗМІ чи соціальних мережах, також вишукую час, щоб відвідати центр. Чому б не допомогти, якщо я можу це зробити», – розповідає тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника відділу чергової служби Іван Солопченко.

Інспектор із зв’язків з громадськістю Марина Горьковська здавала кров вдруге.

«Завжди намагаюсь взяти участь у таких акціях. Працівники Управління патрульної поліції за час своєї роботи не раз приходили здавати кров для тих, хто її потребує. До цієї справи постійно долучаються нові донори, адже ми хочемо допомагати людям не лише на роботі, як цього вимагає наш службовий обов’язок, але і від себе особисто, за покликом душі», – говорить Марина.

«Ми дуже вдячні патрульним поліцейським, які ніколи не залишаються в стороні від доброї справи. Завдяки їх допомозі ми зможемо забезпечити дітей препаратами крові безкоштовно – а від цього залежить їх життя і можливість продовжувати лікування», – звернувся до патрульної поліції Сум зі словами подяки завідуючий відділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло.