Першокурсників СумДУ посвятили у студенти

Останнього дня літа в Сумському державному університеті відбулася посвята в студенти першокурсників.


«Студенти СумДУ – це креативна і успішна молодь, яка прагне до знань і отримує прекрасну освіту. Це прогресивна, багатонаціональна, дружня студентська родина та окраса нашого міста. Я вітаю вас, дорогі першокурсники, із цим святом і бажаю вам незабутніх студентських років та успіхів у навчанні», – привітав  із Днем знань присутніх голова Сумської обласної ради Семен Салатенко. Він, до речі, єдиний з керівництва області прийшов привітати молодь з початком нового етапу їхнього життя.

До студентів-першокурсників звернувся і ректор СумДУ Анатолій Васильєв. Він побажав їм досягати висот у знаннях, аби працювати на благо і розбудову рідної країни. Також під час урочистостей згадали випускників СумДУ, які віддали своє життя за мир і спокій рідної країни під час АТО. Їх вшанували хвилиною мовчання…

Право зачитати Клятву студента було надано переможниці Всеукраїнських предметних олімпіад і конкурсів Карині Хачатар’ян. Їй же голова облради Семен Салатенко та ректор СумДУ Анатолій Васильєв вручили символічний студентський квиток.

Свято для першокурсників було різнобарвним та насиченим. Свою майстерність показували спортсмени, колективи художньої самодіяльності, вокалісти. Студенти виконали Гімн Університету, а своїми номерами створили святкову атмосферу свята.