Під час масових заходів на Сумщині буде посилено охорону громадського порядку

Поліція забезпечує громадський порядок та безпеку громадян під час новорічних свят.


У період новорічних свят особовий склад поліції Сумщини переведений на посилений варіант несення служби. Першочергова увага правоохоронців спрямована на підтримання публічного порядку та безпеки громадян.

У територіальних відділах та відділеннях поліції області створені додаткові слідчо-оперативні групи для швидкого реагування на повідомлення та виклики громадян. У місцях проведення масових заходів поліцейські також будуть забезпечувати безпеку учасників дорожнього руху.

31 грудня та 1 січня на Сумщині у 24 населених пунктах області відбудуться 25 масових заходів, в яких за попередніми підрахунками візьмуть участь понад 13 тисяч осіб. На охорону публічного порядку будуть задіяні 166 працівників поліції та 48 військовослужбовців Національної гвардії України..
Поліцейські закликають жителів та гостей області поводитися ввічливо та толерантно, із взаємоповагою ставитися один до одного, не порушувати публічний порядок та закон. У разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляти по номеру «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області