Підліткові ігри: діти лягають на проїжджу частину дороги зі жвавим рухом машин

У Шостці п’ятеро дітей – чотири хлопчика і дівчина віком від 11 до 13 років вирішили полоскотати нерви і собі, й дорослим. Вони розважались тим, що лягали фактично під колеса транспорту, який до них наближався.


Це помітила жителька міста, яка попередила про малолітні забавки водіїв через соцмережу. Жінка попросила водіїв бути уважними, адже неповнолітні могли з’явитись на будь-якій проїзній частині міста. Попередження зафіксували поліцейські і почали за цим фактом перевірку.

Заступник начальника Шосткинського відділу поліції Сергій Коверсун підтвердив інформацію. За його словами вони вже встановили особи підлітків та їхніх батьків, для яких поведінка дітей виявилася повною несподіванкою. «Як не дивно, але ініціатором такої гри «на слабо» стала дівчинка. За умовами підлітки мали обрати дорогу із жвавим рухом автомобілів, лягти на проїзну частину і ігнорувати транспорт, який буде до них наближатися», – зазначив поліціянт.

З неповнолітніми та їх батьками проведено профілактичну бесіду, а правоохоронці закликають жителів регіону у разі виявлення або отримання інформації про злочини та правопорушення негайно повідомляти поліцію для швидкого реагування.