Підприємці Сум придбали для аматорського хору “Візерунок” сценічні костюми

Після початку війни на сході країни багатьом стало не до мистецтва. Тож у Сумах із трьох хорових колективів було створено один – аматорський хор "Візерунок", керівником якої є Тетяна Книш.


Наразі у колективі 18 постійних співаків – 12 дівчат і 6 чоловіків, але загалом ходить до 30. Займаються вони в бібліотеці, що розташована по вул.СКД.

Більше року керівник хору оббивала пороги чиновників, аби ті допомогли придбати сценічні костюми – жіночі юбки, але так нічого й не вийшло. Втім хористи не склали руки й дійшли до першого заступника міського голови Володимира Войтенка.

Той провів півтора тижні тому своєрідну нараду з підприємцями, серед яких Ірина Пономаренко, Михайло Подолін та інші. "Ми допомагаємо воїнам, які захищають країну на сході, втім ми не маємо забувати й про тих, хто зберігає і популяризує народну творчість", – наголосив Михайло Подолін. І вже сьогодні дівчата приміряли таке бажане вбрання.

Окрім юбок хористи просять допомогти придбати ще й вишиванки. Бізнесмени пообіцяли вирішити і це питання.

Вже завтра, 24 березня, хор "Візерунок" виступить о 15.00 в Сумській муніципальній галереї. Дівчата співатимуть вже у нових гарних юбках.