Підтримка вітчизняної промисловості повинна бути пріоритетом економічного розвитку держави

Про це заявив під час робочої поїздки Сумщиною Співголова Опозиційної платформи – За життя Юрій Бойко. Політик переконаний, що в умовах важкої кризи уряд кинув людей і підприємства України напризволяще.


Побувавши на ТОВ «Керамейя» та АТ «СМНВО-Інжиніринг», Юрій Бойко не лише оглянув виробничі майданчики, а й поцікавився історією та сьогоденням підприємств, процесом їхньої модернізації та продукцією, яку вони випускають.

На зустрічі з колективом ТОВ «Керамейя», яке виготовляє клінкерну цеглу та бруківку, з колективом говорили про проблеми, з якими стикається українська промисловість.

«Мені було дуже приємно побачити, що виробництво, на якому ми зараз знаходимося, розвивається та рухається вперед. Воно завойовує нові ринки, підвищує якість продукції, відкриває реальні робочі місця, а не просто декларує їх створення», – зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що держава повинна допомагати таким підприємствам.

«Вартість енергоносіїв повинна бути доступною, податкова політика – лояльною, необхідне лобіювання вітчизняної продукції на зовнішніх ринках. У цьому полягає роль держави, якщо вона не на словах, а на ділі прагне розвивати економіку», – сказав Юрій Бойко.

На підприємстві «СМНВО-Інжиніринг» Співголова опозиційної політсили поспілкувався з генеральним директором Володимиром Лук’яненком, відвідав цехи, поговорив з працівниками. Як відмітив Володимир Лук’яненко, у серпні-вересні з візитами у місті побували і президент, і прем’єр, втім, на відвідини одного з найбільших підприємств області, та й України, часу не знайшли.

Юрій Бойко подякував сумським машинобудівникам, зазначивши, що саме завдяки їхній роботі про Україну знають у світі.

«Я побачив відродження виробництва. Ще кілька років тому завод йшов до загину, його збиралися розпиляти на метал. І те, що сьогодні підприємство працює, має замовлення, створює робочі місця, – це заслуга і його керівника і всього колективу», – наголосив народний депутат.

Обговорив Юрій Бойко з генеральним директором і проблеми підприємства. Співголова опозиційної фракції пообіцяв свою підтримку і готовність лобіювати інтереси машинобудівників у Верховній Раді.

«Машинобудування – це хребет економіки, від якого залежать всі галузі та сфери нашого життя. І коли в бюджеті на наступний рік немає жодної цільової програми підтримки промисловості, це означає, що ні цей уряд, ні ця влада не розуміють економічних процесів і не мають бачення розвитку країни. Фракція ОП-ЗЖ направила свої пропозиції до бюджету-2021, у яких ми вказали, де взяти на це гроші і чому це повинно бути одним з пріоритетних напрямків фінансування», – підкреслив Юрій Бойко.

Сумська команда опозиціонерів, у тому числі депутати обради, на своєму рівні пообіцяли впроваджувати регіональні програми по кожному окремому підприємству, аби на місцях створювалися належні умови для залучення інвестицій, був прописаний план розвитку і підтримки підприємств. Тільки так, переконані вони, вдасться відновити економіку Сумщини.