Після великодніх свят Суми підтверджують термін: місто бидла?

Очікування Великодня. Скупка всіх смаколиків, м'яса, горілки. Із самого ранку вже безпосередньо у день Світлого Христового Воскресіння розговляються навіть ті, хто й не чув узагалі про піст. Втім, для них "бухнути" – це "святе"! А потім і купи сміття залишити після себе. Бо чи то вже сил прибрати немає, чи то бажання, чи просто аби Суми не втрачали свій статус: місто бидла.


Саме такі світлини виставив у Фейсбуці житель обласного центру Олег Очкалов.

Він пише: "Другий день Великодня. Всі відпочивають, розговляються та промовляють заучені правильні слова щодо Спасителя.
Це Суми. Невеличкий березовий гайок майже у центрі міста біля річки Сумка, який навіть не вважається сквером чи парком. Близько 17-00.
Присутніх близько сотні. Діти…Мангалів, які щось там смажать, близько 10-ти. Уявляю що було зранку.
Всіх дрібних купок сміття не знімав, бо їх десятки.
І тепер "мінігалерея" чим все у підсумку закінчується..


P.S. А ще вчора більшість цих вірян ходили до церкви, освячували пасхи, хрестилися та презентували себе перед іншими "культурними" та щировіруючими людьми.
Зі святом всіх."

Але таку картину можна спостерігати у всіх місцях відпочинку. Потім із "чистою совістю" звинувачувати міську владу, бо та не прийшла і не прибрала за бидлом. Або почекати, доки свідомі активісти, які бажають, аби їхнє рідне місто було прибраним, знову не прийдуть і не винесуть сміття за невихованими, неосвіченими і просто брудними нечупарами.

Попереду – травневі свята. Тож своїми власними руками перетворимо місто над Пслом у смітник! А потім разом підемо в Європу…